ZUS Looking for Stanowisko ds. obsługi postępowania odwoławczego 53.2024 at Uluberia-II, West Bengal, India

ZUS

  • Nazwa jednostki organizacyjnej

ZUS II Oddział w Poznaniu

  • Nazwa komórki organizacyjnej

Wydział Obsługi Prawnej

  • Miejsce pracy

  • Adres miejsca pracy

ul. Starołęcka 31, 61-361 Poznań

  • Województwo

wielkopolskie

  • Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

Stanowisko ds. obsługi postępowania odwoławczego 53.2024

  • Zadania

Zapewnia obsługę prawną w postępowaniu odwoławczym w sprawach z zakresu ubezpieczeń społecznych.

  • Wymagania

Niezbędne

Wymagania formalne:

  • wykształcenie wyższe

Mile Widziane

  • wykształcenie wyższe (prawo, administracja)
  • studia podyplomowe (postępowanie cywilne, postępowanie administracyjne, prawo pracy, ubezpieczenia społeczne)
  • minimum 1 rok pracy związanej z ubezpieczeniami społecznymi w Zakładzie lub 1 rok pracy związanej z obsługą prawną

Wymagania Dodatkowe

  • znajomość przepisów Ustawy o Systemie Ubezpieczeń Społecznych, Kodeksu Cywilnego, Kodeksu Postepowania Cywilnego
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • orientacja na cel, orientacja na jakość, komunikacja, współpraca, elastyczność, nastawienie na rozwój
  • negocjowanie i wywieranie wpływu, podejmowanie decyzji, radzenie sobie w sytuacjach trudnych, rozwiązywanie problemów

Wymagane Dokumenty

  • CV
  • list motywacyjny z podaniem numeru oferty: 53.2024
  • skan dokumentów potwierdzających wymagane niezbędne wykształcenie

Miejsce Składania Dokumentów

Dokumenty należy przesłać przez formularz aplikacyjny wybierając Aplikuj na dole ofert zamieszczonej na głównej stronie ZUS (www.zus.pl) w zakładce “Praca w ZUS”

Za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu aplikacji.

Dodatkowe

  • poszukujemy jednego pracownika na stanowisko
  • umowa na czas określony w celu zastępstwa nieobecnego pracownika
  • proces rekrutacyjny obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną w II Oddziale ZUS w Poznaniu lub w formie zdalnej.
  • skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne,
  • nadsyłanych dokumentów nie zwracamy,
  • dokumenty złożone po terminie nie będą rozpatrywane
  • dokumentacja niekompletna nie będzie rozpatrywana
  • do składania dokumentów zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami
  • Termin, do którego należy składać dokumenty

21-05-2024

  • Oferujemy

Jeśli Jesteś Osobą

  • komunikatywną i lubiącą współpracę
  • zorientowaną na klienta
  • zorientowaną na cel i jakość
  • radzącą sobie w trudnych sytuacjach

To zachęcamy Cię do składania dokumentów, oferując:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo
  • rozwój zawodowy
  • bogaty program szkoleń, w tym możliwość dofinansowania studiów
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym dopłatę do wypoczynku i zajęć sportowych
  • atrakcyjne pakiety ubezpieczeń zdrowotnych oraz na życie w PZU

Warunki Pracy

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie Stanowiska Pracy

  • sprzęt komputerowy,
  • sprzęt biurowy

Warunki wykonywania pracy

  • spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,
  • polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,
  • wiążą się z bezpośrednim kontaktem z klientem ZUS
  • konieczność odbywania podróży służbowych,
  • konieczność wykonywania pracy poza biurem
  • budynek 4 -piętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych,
  • stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 3 piętrze,
  • miejsce pracy dostosowane do osób poruszających się przy pomocy wózka inwalidzkiego,
  • wejście do budynku jest zorganizowane z poziomu chodnika,
  • drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie,
  • w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.
Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 1 GB.

You can apply to this job and others using your online resume. Click the link below to submit your online resume and email your application to this employer.