ZUS Looking for Stanowisko ds. obsługi korespondencji at Uluberia-II, West Bengal, India

ZUS

  • Nazwa jednostki organizacyjnej

ZUS II Oddział w Warszawie

  • Nazwa komórki organizacyjnej

Wydział Obsługi Klientów i Korespondencji

  • Miejsce pracy

  • Adres miejsca pracy

ul. Podskarbińska 25, 03-829 Warszawa

  • Województwo

mazowieckie

  • Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

Stanowisko ds. obsługi korespondencji

  • Zadania

Zakres Zadań Wykonywanych Na Stanowisku Pracy

  • obsługiwanie korespondencji zgodnie z obowiązującymi w tym obszarze przepisami, w szczególności normatywami kancelaryjno-archiwalnymi oraz procedurami dotyczącymi obsługi korespondencji;
  • monitorowanie prawidłowości przygotowania korespondencji w terenowej jednostce organizacyjnej zgodnie z obowiązującymi w tym obszarze przepisami;
  • obsługiwanie korespondencji i prowadzenie jej ewidencji w dedykowanych narzędziach informatycznych, w tym z wykorzystaniem kanałów elektronicznych;
  • zapewnienie digitalizacji korespondencji zgodnie z przyjętym katalogiem;
  • przygotowywanie i przekazywanie zewidencjonowanej korespondencji do/z właściwych komórek organizacyjnych do wewnętrznych komórek organizacyjnych lub terenowych jednostek organizacyjnych;
  • obsługiwanie korespondencji skierowanej do ZUS niezgodnie z właściwością;
  • obsługiwanie elektronicznych nadań wiadomości;
  • rozliczanie nadań korespondencji w podziale na miejsca powstania kosztów;
  • obsługiwanie interwencji i reklamacji w zakresie usług pocztowych, w tym ich elektroniczną obsługę;
  • opracowywanie i analizowanie zbiorczych sprawozdań, planów i informacji w zakresie korespondencji;
  • przekazywanie prenumerowanej prasy do właściwych wewnętrznych komórek organizacyjnych.
  • Wymagania

Niezbędne

  • wykształcenie średnie
  • do 1 roku doświadczenia zawodowego

Mile Widziane

  • 1 rok pracy związanej z obsługą kancelaryjną

Wymagane Dokumenty

  • CV
  • list motywacyjny
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe